منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

مهران کالا پرایم چیست؟ 

راه حلی امروزی‌تر برای تجربه بهتری از خرید

با توجه به اهمیت رضایتمندی مشتریان و افزایش سطح کیفیت خدمات خرید از مهران کالا به ویژه برای کاربران پرخرید، خدمات ویژه ای تحت عنوان مهران کالا پرایم فراهم شده است تا با این سرویس و مزایای آن کاربران مشترک پرایم بتوانند با خیالی آسوده سفارش‌های خود را دریافت نمایند.

 

 

چرا مهران کالا پرایم راه‌اندازی شد؟

 

پرایم ، افزایش سطح کیفیت خدمات خرید از مهران کالاست.

 

اگر یک شرکت بزرگ که در مقیاس‌های بزرگی فعالیت می‌کند بخواهد سطح کیفیت خدمات خود را از خوب به عالی افزایش دهد، هزینه‌های آن به صورت نمایی افزایش می‌یابد و این موضوع در خصوص مهران کالا نیز وجود دارد، یعنی مهران کالا در حالت عادی سطح خدمات مناسبی را به مشتریانش عرضه می‌کند و از آنجا که مقیاس عملیات این مجموعه بزرگ است، اگر بخواهد سطح کیفیت خدمات خود را برای تمامی مشتریان افزایش دهد، هزینه‌، صرف زمان و نیروی انسانی زیادی باید صرف شود؛ بنابراین مهران کالا بخش «پرایم» را معرفی کرده است تا در آن کاربران از مشتری عادی به مشتری پرایم تغییر و از سطح کیفیت خدمات بالاتری بهره‌مند می‌شوند.

 

 

پرایم، خدمات پس از فروش مهران کالا برای کاربران عضو آن است تا بتوانند از خدمات اختصاصی و مزایای ویژه آن برخوردار شوند.

 

کاربران پرایم مهران کالا در مقایسه با سایر کاربران عادی می‌توانند در مدت زمان کمتری سفارش خود را دریافت کنند، همچنین زمان بیشتری برای دریافت خدمات پس از فروش و گارانتی سفارش خود دارند. همچنین کاربران پرایم نسبت به بقیه کاربران زودتر از تخفیف‌های شگفت انگیز با خبر می‌شوند و در کنار خریدهای دارای نشان هدیه کالایی دریافت می‌کنند و مهم‌تر از همه از امکان دریافت بیمه تامین خسارت را در گروه کالاهای دیجیتال بهره‌مند می‌شوند.

 

ارسال سریع تر: با اشتراک پرایم سفارش‌های کاربران در الویت زمان بندی ارسال می شود و در صف پردازش قرار نمی گیرد.

 

تخفیفات بیشتر: همیشه خرید با تخفیف‌های شگفت‌انگیز جذاب و دلنشین است، مهران کالا پرایم برای کاربران خود کدهای خرید اختصاصی با تخفیف‌های ویژه فعال می‌کند که کاربران عادی امکان خرید با این تخفیف را ندارند. 

 

ظرفیت اختصاصی ارسال: زمان تحویل سفارش، موضوع مهمی برای مشتریانی است که خرید خود را اینترنتی انجام می‌دهند، مهران کالا این موضوع را برای مشترکین پرایمی در نظر گرفته و در حال حاضر با اختصاص ظرفیت اختصاصی در هر روز، مشترکین مهران کالا پرایم می‌توانند، سفارش خود را در زمان زودتری و در صورت نیاز با بسته بندی سفارشی تحویل بگیرند.

 

تحویل ۲ تا ۴ ساعته برای شهر تهران: گاهی اوقات هم پیش می‌آید که کاربر به یک سفارش در همان روز نیاز دارد و ترجیح می‌دهد در بازه چند ساعته برایش ارسال شود، مهران کالا پرایم برای این چالش هم قابلیت «ارسال فوری» را در نظر گرفته که در حال حاضر مشترکین آن در شهر تهران می‌توانند با انتخاب کالاهایی که امکان ارسال سریع، سفارش خود را ۲ الی ۴ ساعت بعد از ثبت سفارش و با پرداخت هزینه ارسال، دریافت کنند. البته این مورد برای سایر شهر ها سریع تر از زمان ارسال عادی صورت می گیرد.

 

پشتیبانی اختصاصی: امتیاز مهم دیگر پشتیبانی آنلاین ویژه برای کاربران پرایم است تا بتوانند زودتر به اپراتورهای مهران کالا متصل شوند و مشکلات خود را انتقال دهند و پیگیری کنند. این امتیازهای ویژه تجربه خرید لذت‌بخش‌تر و مطمئن‌تری را تضمین می‌کند.

 

خدمات پس از فروش: سرویس خدمات پس از فروش کالا یکی دیگر از چالش‌های مهم در خرید اینترنتی است، خدمات پس از فروش کالا به صورت عادی در مهران کالا بسته به نوع محصول متفاوت است، اما پرایم تا 6 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش برای کالاهای دارای نشان پرایم در نظر گرفته تا اگر در این مدت کاربران به مشکلی برخوردند آن را به صورت آنلاین ثبت کنند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل فنی و عملکردی محصول برطرف شود، البته در این میان کالاهایی قرار دارند که به دلیل حفظ حقوق مصرف کننده قابل بازگشت نیستند. (شرایط مرجوعی این دسته کالاها در رویه های بازگشت کالا بخوانید)

 

دریافت بیمه تامین خسارت: کاربران پرایمی مهران کالا بر روی کالاهای گروه دیجیتال امکان دریافت بیمه تامین خسارت را دارند. به این معنا که در صورت خرید کالاهای دیجیتال، اگر هر مشکلی که شامل شرایط بیمه می شود را  می توانند دریافت کنند. 

 

دریافت هدایایی کالایی: کاربران پرایمی در ازای هر خرید بالای سقف تعیین شده از هدایای کالایی برخوردار می شوند که این هدایا همراه با سفارش کاربران  برای آن ها ارسال می شود.

 
 

مزایای مهران کالا پرایم

 

پرسش های شما

اشتراک مهران کالا پرایم  یکی از جذاب ترین بخش‌های خرید از مهران کالا است که برای کاربران اختصاصی مهران کالا در نظر گرفته شده است

عضویت در این سرویس هزینه ای ندارد و صرفا جهت رضایتمندی مشتریان پرخرید فراهم شده است.

عضویت در مهران کالا پرایم به صورت خودکار برای کاربران فعال مهران کالا فعال شده و کاربران جهت تغییر وضعیت از حالت مشتری عادی به مشتری پرایم کافیست پس از دریافت اعلان عضویت پرایم، درخواست خود را ارسال کنید.

اشتراک مهران کالا پرایم به صورت 3 ماهه و 6 ماهه است که پس از اتمام بازه زمانی با «تمدید خودکار»  اشتراک شما مجدد به صورت 3 یا 6 ماهه فعال می شود.

تمدید خودکار منوط به میزان سفارشات و تعداد آن ها می باشد تا اشتراک شما به صورت خودکار تمدید شود.

کاربرانی که عضویت مهران کالا پرایم را  دارند هنگام خرید محصولات گروه کالای دیجیتال علاوه بر دریافت خدمات پس از فروش، از بیمه تامین خسارت نیز بهره مند می شوند تا در صورت سرقت، آتش سوزی، نوسانات برقی، آبخوردگی یا رطوبت، آسیب های سخت افزاری و شکستگی یا ضربه خوردگی با کمترین میزان هزینه با بالاترین پوشش بیمه ای و پایین ترین نرخ فرانشیز محصول نو دریافت کنند.

 

پرایم یک سرویس اشتراک مهران کالا است که شما با عضویت آن، به مجموعه ای از خدمات منحصربه‌ فرد دسترسی پیدا می‌کنید.

جهت عضویت می بایست در مهران کالا ثبت نام کرده و مشتری عادی مهران کالا باشید تا رسیدن میزان سفارشات خود به سقف پرایمی ، درخواست تغییر وضعیت خود را ثبت کنید.

توجه داشته باشید فقط مشتریان پرخرید که فعالیت ویژه ای در سایت دارند و میزان فاکتور و درج نظرات آن ها به حد نصاب رسیده باشد تایید خواهند شد

عضویت مهران کالا پرایم را می توانید در قسمت ” وضعیت مشتری مهران کالا پرایم”  مشاهده کنید.


کدهای تخفیف اختصاصی: یکی از جذاب ترین بخش‌های پرایم کد های تخفیف اختصاصی کاربران است. مهران کالا پرایم به صورت اختصاصی هر ماه دسترسی خرید با تخفیف‌های ویژه به محبوب‌ترین کالاهای خود را برای کاربرانش فعال می‌کند این مزیتی است که کاربران عادی امکان استفاده از آن را ندارند. علاوه بر این کاربران پرایم مهران کالا زودتر نسبت به کاربران عادی از تخفیف های شگفت انگیز باخبر می شوند. به این ترتیب، خرید زودتر از شگفت انگیزها می‌تواند به نفع مشتری ها باشد تا به اشتراک پرایمی بیشتر فکر کنند.

به صورت  اختصاصی پشتیبانی شوید

امتیاز مهم دیگر پرایم پشتیبانی ویژه و ثبت درخواست برای پرایمی ها است تا بتوانند زودتر مشکلات خود را انتقال دهند و پیگیری کنند. این امتیاز ویژه تجربه خرید لذت بخش تر و مطمئن تری را تضمین می‌کند.

 

زمان تحویل سفارش، همیشه برای خریداران اینترنتی موضوع مهمی بوده است. مهران کالا در حال حاضر با درنظر گرفتن ظرفیت اختصاصی در هر روز برای مشترکین پرایم خود سعی بر الویت ارسال داشته نا مشتریان بتوانند سفارش خود را در زمان زودتری نسبت به بقیه کاربران تحویل بگیرند.

مهران کالا پرایم با ارائه قابلیت ارسال فوری این قابلیت در حال حاضر برای مشترکین شهر تهران ارائه کرده است و مشتریان می توانند خرید خود را در زمان تعیین شده بعد از ثبت سفارش و با پرداخت هزینه ارسال، دریافت کنند. این قابلیت بزودی برای مشتریان شهرهای دیگر امکان پذیر خواهد شد.

بازگشت کالا در  مهران کالا به صورت عادی در صورت برخورداری از شرایط رویه های بازگرداندن کالا 7 روز است. اما پرایم فرصت بیشتری برای سفارش‌ها اختصاص داده است و کاربران می‌توانند به صورت آنلاین درخواست مرجوعی خود را ثبت کنند.

 

کاربران پرایمی مهران کالا بر روی محصولات دارای گارانتی خود امکان دریافت گارانتی احتصاصی دارند. به این معنا که در صورت خرید کالاهای دیجیتال و سنجش سلامت پس از نهایی شدن پروسه خرید (پایان مهلت بازگرداندن کالا) اگر محصول فاقد گارانتی باشد از خدمات پس از فروش و در صورتی که مهلت گارانتی محصول به اتمام رسیده باشد از خدمات پس از فروش تا 60 درصد تخفیف برخوردار خواهد شد. البته این گارانتی برای محصولات دیجیتال بجز گوشی موبایل قابل استفاده است.
جالب است که با مهران کالا پرایم می توانید خدمات بیمه دریافت کنید و با کمترین هزینه محصول جدید دریافت کنید و همین موضوع یک مزیت در فرآیند خرید اینترنتی است که تجربه‌ای به یاد ماندنی را رقم بزند.

 برای مهران کالا پرایم، برنامه های متفاوتی داریم …

 
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.