منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

با توسعه اینترنت روش های خرید به طور کلی تغییر کرده و امروزه مردم این نوع روش خرید را منطبق بر شرایط زندگی مدرن می بینند. و از طرفی با وجود مشغله های کاری و برنامه ریزی های فشرده دیگر صرف زمان نسبتا طولانی برای خرید کالاهای مورد نیاز منطقی به نظر نمی رسد و برای بسیاری از انسان ها الویت خود را از دست داده است و مشتریان امروزه حق انتخاب بیشتری را طلب می کنند و مایل به انتخاب دقیق تر و هوشمندانه تر هستند.

با توجه به این، پخش مهران طب با وجود سابقه 20 ساله خود در زمینه تجهیزات پزشکی، آرایشی و بهداشتی برآن شد با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تحت نام مهران کالا و با گسترش محصولات خود خریدی آسان و مطمئن را برای مشتریان فراهم آورد. تضمین بهترین کیفیت، قیمت و خدمات از مهم ترین اصول مهران کالا بوده و همواره می کوشد با رعایت این اصول رضایت مشتریان خود را جلب نماید و از هرگونه تلاشی برای بالا بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی کند.

مهران کالا، تجربه شیرین یک انتخاب آگاهانه

مهران کالا، با فراهم آوردن گروه های مختلف کالا مانند لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم شخصی، ابزار سلامت، لوازم خانگی و کالای دیجیتال و با ایجاد تنوع بالا در کالاهای ارایه شده نهایت تلاش خود را می کند تا مشتریان و کاربران با حق انتخابی بالا و دریافت اطلاعاتی کامل، انتخاب و خریدی درست و با حداکثر اطمینان داشته باشند. مهران کالا همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات را شایسته ی مشتریان خود می داند.

مهران کالا برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت تنها با شرکت های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می کند. تمامی محصولات دارای گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه شده در وب سایت نیز توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده است و معتبر می باشند و مهران کالا اصالت همه کالاهایش را تضمین می کند. همچنین قیمت های ارائه شده نیز مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده و با توجه به قیمت های ارائه شده توسط تولید کننده و تامین کننده محصولات تعیین می شود.

کیفیت و سهولت استفاده از وب سایت مهران کالا و خدمات ارائه شده آن، همواره یکی از مهم ترین و با الویت ترین موضوعات در مهران کالا بوده و تمام کارکنان فنی و تخصصی مهران کالا همواره سعی بر ایجاد خدماتی شایسته و تجربه ای خوشایند برای مشتریان هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.