منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.
هیچ مرزی نیست، آماده اید؟
ما در مهران کالا یک خانواده‌ بزرگ و پویا هستیم؛ خانواده‌ای که در آن می‌توانید داستان رویاها و موفقیت‌های خود را از نو بنویسید و هر روز آن‌ها را زندگی کنید. دوست دارید در کدام بخش از این خانواده اثرگذار باشید؟ جواب شما هرچه باشد، در هر حال با فضایی خلاق و پرجنب‌وجوش سروکار دارید که می‌توانید در آن یک ایده‌پرداز خوش‌فکر باشید. اینجا همه‌ ما این فرصت را داریم تا پابه‌پای کسانی که بهترین‌های رشته‌ خود هستند، برای اثرگذار بودن در جامعه تلاش کنیم.

آنچه باعث می شود همکاری با مهران کالا را دوست داشته باشید.

03
02
05
04-svg
06

فرآیند جذب در مهران کالا

Frame-1
Frame-2
Frame-3
Frame-4
Frame-5

تطابق کیفی

تطابق سازمانی

توافق نامه مالی و کاری

بررسی مدارک

تایید و شروع همکاری

همکاری در فروش

مجموعه مهران کالا، سامانه ای جهت ارائه تخفیف ویژه و مشارکت در تجارت برای شما مشتری گرامی در نظر گرفته است. این سامانه به دو بخش “کد تخفیف اختصاصی” و “همکاری در فروش” تقسیم شده که از طریق لینک های زیر می توانید به هر یک از این دو بخش مراجعه نمایید. در بخش “کد تخفیف اختصاصی” این امکان برای شما فراهم شده است تا کدهای تخفیف ویژه و منحصر به فرد جهت خرید های جدید خود را دریافت نمایید. همچنین، از بخش “همکاری در فروش” می توانید به سیستم همکاری در فروش ما بپیوندید و شروع به کسب درآمد کنید.

کسب درآمدی که البته قابل توجه و دائمی است!

 

جذب در تیم پردازش مهران کالا

 
مهران کالا برای افزایش سرعت خدمات‌رسانی و پاسخ‌گویی به کاربران، پذیرای همکاران جدید برای تیم عملیات است. این تیم مسئولیت فرآیندهای پشت پرده‌ خرید از مهران کالا، مثل انبارداری، لجستیک و ارسال را بر عهده دارد. برای اینکه به تیم پردازش مهران کالا بپیوندید، فرم زیر را کامل کنید.
 
 
 
 
logistece
0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0
No products in the cart.